Chcete webové stránky zdarma?

Pokud podnikáte, tak je webová prezentace doslova nutností. Na internetu se neprezentují jen podnikatelé a firmy, ale i mnoho soukromých osob. Pokud nechcete za webové stránky platit, tak máte v podstatě na výběr ze dvou možností…

  • Můžete si webové stránky zdarma vytvořit pomocí systémů typu blog.cz (webgarden.cz, estranky.cz, webnode.cz, websnadno.cz). Jenže v tomto případě musíte na webu trpět cizí reklamu. A cizí reklama, např. na firemnim webu, není vůbec dobrá.
  • TIP! Postavte si webové stránky na publikačním a redakčním systému WordPress, který je zdarma a má administrační rozhraní v češtině. Stačí zdarma stáhnou WordPress, naistalovat WordPress – podrobný návod na našem webu zde. Hotovo! Potom už jen v administraci WordPressu vytvoříte obsah webu – text, obrázky… Pokud vám nevyhovuje šablona, která se naistaluje přímo s WordPressem, tak zde máme seznam webů, kde je obrovský výběr free šablon pro WordPress. Neumíte naistalovat WordPress? Chcete vytvořit obsah webu? Neumíte naistalovat novou šablonu do WordPressu? Pomůžeme vám, kontaktujte nás zde.

WordPress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *